Komputery, kasy fiskalne - www.komnet.com.pl

Złóż sobie komputer!

Pomoc techniczna

Pomoc techniczna

Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim komputerem lub kasą fiskalną zakupioną w jednym z naszych punktów sprzedaży, możesz skorzystać z natychmiastowej pomocy naszych serwisantów.

Krzysztof Gajdamowicz

tel. 509 588 205

krzysztof@komnet.com.pl

  • urządzenia fiskalne;
  • sieci LAN; WiFi
  • sprzęt; servery
  • oprogramowanie;
  • GNU/Linux

Karol Szymczak

tel. 601-902-265

karol@komnet.com.pl

  • urządzenia fiskalne;
  • sprzęt;
  • oprogramowanie;
  • terminale płatnicze
  • spedycja - wysyłki.

Mariusz Złotopolski

tel. 606 984 535

mariusz@komnet.com.pl

  • urządzenia fiskalne;
  • sieci LAN; WiFi
  • sprzęt;
  • oprogramowanie;
  • terminale płatnicze

Adam Kulesza

tel. 507-145-946

adam@komnet.com.pl

  • urządzenia fiskalne;
  • sieci LAN; WiFi
  • sprzęt;
  • oprogramowanie;
  • drukarki, laptopy
  • monitoring.

 

Łukasz Guzik

tel. 52 39 781 69

guzik@komnet.com.pl

  • sieci LAN; WiFi
  • drukarki, laptopy
  • sprzęt;
  • oprogramowanie;
  • monitoring.

Mateusz Leciejewski

tel. 59 83 43 428

mateusz@komnet.com.pl

  • sieci LAN; WiFi
  • drukarki, laptopy
  • sprzęt;
  • oprogramowanie;
  • monitoring.

Chcesz zapytać o szczegóły?

Zadzwoń za darmo!

Chojnice

Człuchów