Oferta

Oprogramowanie Symplex

Jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy Symplex, producenta oprogramowania wspomagającego pracę firm.

Bistro

Aplikacja przeznaczona dla firm gastronomicznych od fast-foodów i pizzeri po restauracje. Wyróżnia się intuicyjnym i przejrzystym interfejsem, elastycznością i bogatym zestawem gotowych funkcji (w tym obsługą drukarek kuchennych oraz tzw. terminala kuchennego).

Więcej informacji

Hotel

Oprogramowanie do kompleksowej obsługi recepcji hotelowej, w tym kalendarza rezerwacji, grafiku poszczególnych pokoi, stanu obłożenia obiektu, list meldunkowych, kalendarzy obiektów dodatkowych (restauracji hotelowej, siłowni, spa, pola golfowego i innych) oraz różnorodnych raportów.

W wersji Business umożliwia również współpracę z centralkami telefonicznymi.

Więcej informacji

Small Business

Oprogramowanie do całościowej obsługi MŚP ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne. W skład systemu wchodzą moduły: sprzedaż, kasy fiskalne, kadry i płace, księga podatkowa, księgi handlowe, POS, systemy obsługi mobilnej na urządzenia z systemem Android (sprzedaż, przedstawiciel handlowy, inwentaryzacja...).

Oprogramowanie współpracuje z wieloma systemami zewnętrznymi. Potrafi wczytywać dokumenty zakupowe z innych systemów sprzedażowych, współpracuje z systemami bankowymi (w zakresie eksportu przelewów) i eksportować dane do innych aplikacji.

Funkcjonalność aplikacji może być rozszerzana poprzez wtyczki.

Więcej informacji

Partnerzy